Průvodce Pro Vaši Kuchyni: 12 Věcí, Které Je Třeba Zvážit, Než Se Rozhodnete O Koupi Stroje Na SmoothiePro ​​babiččinu kuchyni nebylo mnoho možností. Spotřebiče byly jednoduché. Vezměte si například ten velký pultový smoothie výrobník, který má. Bylo to hlasité a velké. Pravděpodobně měl několik nastavení rychlosti. To bylo vše. Jediné, co mu vyhovovalo, byla skutečnost, že byl postavený jako armádní tank. Po všech těch letech stále funguje. Nyní, rychle vpřed do současnosti. Tyto výkonné, všestranné spotřebiče dokážou víc než jen šlehání smetany a mixování smoothies. Tyto přístroje dokážou vyrobit arašídové máslo, mletou kávu ns nebo ohřívat polévky. V případě, že vyberte objevit nové informace o recept na smoothie, musíte prohlédnout podívejte se na https://smoothierecepty.cz/smoothie-maker/ stránka.

Na co byste si měli dát pozor při nákupu smoothie makeru?
Pokud hledáte, existuje mnoho možností smoothie makery. Výběr z tolika možností může být ohromující. Vědění je síla. Pokud máte k dispozici všechny informace, můžete se správně rozhodnout. Proto jsem sestavil tuto příručku. Zde je několik tipů, které vám pomohou vybrat ty nejlepší smoothie makery.

Jaký typ smoothie makeru opravdu potřebujete?
Existuje několik typů a stylů smoothie makerů. Tradiční pracovní desku možná znáte smoothie makery. Je to druh, který používala vaše babička. Začneme nejoblíbenějším a nejběžnějším typem.

Stolní smoothie maker:
Toto je stálý kuchyňský spotřebič. Mnoho z nich má více rychlostí a jednoduché ovládání. Jsou obvykle levnější než vysoce výkonné smoothie makery, protože jsou menší a méně výkonné. Mnoho lidí má svůj smoothie maker na lince, takže prostor je důležitý. Motor je umístěn na základně této jednotky.

Ponorný smoothie maker:
Tyto smoothie makery lze použít v imerzi. Tyto mixéry jsou nyní velmi cenově dostupné a mnoho lidí je kupuje také jako stolní mixéry. Ponoření Smoothie maker se vkládá do pokrmu, který mixujete. Ruční mixér lze použít v jak hrnce a pánve, tak i mísy. Je ideální pro přípravu smoothies a pyré. Jsou méně výkonné než model na pracovní desce.

Osobní smoothie maker
Název říká vše. Tyto smoothie výrobníky jsou určeny pro použití na jednu porci. Tyto mixéry lze použít k přípravě smoothies nebo power shakes. Většina nádob má šálky nebo nádoby, které lze použít k mixování a pití. Mnoho z nich má čepice, které vám umožňují připravovat smoothies a přineste si je s sebou.

Malé smoothie maker mají obvykle pouze 1 nebo 2 rychlosti. Jsou levnější než mnoho stolních smoothie makerů. Pokud často vaříte, nejsou ideální náhradou za tradiční stolní mixéry.

Vysoce výkonný smoothie maker
Tyto nejlépe hodnocené smoothie stroje nabízejí všechny výhody stolního stroje, ale s mnohem více. Umí zpracovat tvrdé i měkké ingredience na rozdíl od jiných smoothie makerů. Některé dokážou dokonce semlít pšenici na mouku. Vysoce výkonné mixovací zařízení má vysokou cenu a má výkonné motory. Často jsou výkonnější než tradiční stolní mixéry.

Jaký typ osobnosti jste „smoothie maker“?
Vaše osobnost smoothie maker může určovat typ a velikost vašeho smoothie maker. Který z nich vám vyhovuje?

Jsem kuchař - na školení
Smoothie makery jsou skvělé na přípravu lahodných smoothies. Mohli byste také otevřít knihu a vytvořit si vlastní omáčky. Potřebujete multifunkční smoothie maker, který umí i omáčky a polévky. Bylo by skvělé, kdyby mixér mohl také sekat a drtit. Vysoce výkonný smoothie maker je vyžadován nejen kvůli jeho výkonnému motoru, ale také kvůli jeho větší kapacitě. Vysoce výkonné smoothie maker lze použít také jako kuchyňské roboty. Některé umí i ohřívat.

Jsem zdravotní cvok
Smoothie můžete dělat pouze se zdravými ovocnými a zeleninovými smoothies. Pokud si vyrábíte pouze vlastní smoothie, pak ve skutečnosti mixér nepotřebujete.

Jsem mixolog
Smoothie výrobníky mohou mít s ledem potíže. Motor může být také zavalen a spálen ledem. Pokud rádi připravujete mražené nápoje, osobní smoothie nebo stolní mixér s nízkým výkonem není tou nejlepší volbou. Pokud máte finanční prostředky, pořiďte si vysoce výkonný stolní mixér nebo vysoce výkonný smoothie maker.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://blandclarke76.werite.net/trackback/8053552

This post's comments feed